DJI_0980-HDR-Pano.jpg

Kinnisvara varahaldusettevõttel East Capital Baltics AS`l (edaspidi „East Capital“) on heameel, et tunnete huvi üüripindade vastu Jõhvi südames asuvas, Jewe keskuses, millele on väga hea ligippsetavus. Igapäeva eluks vajalikud teenused - Eesti Post, Jõhvi bussijaam ning meelalutus-, toitlustusasutused ning nimekad üürnikud loovad Jewe keskusest atraktiivse koht.

Jewe keskuses asuvad järgmised üürnikud: Selver, Peetri Pizza, Apotheka, Rikets lilled, Pet City, L-Cosmetics, Charlot, Pere Optika, Cybershop, Jõhvi bussijaam, Cargo, Eesti Post, Emeralda Gold,  Four M, Humana, Sõbralt Sõbrale, Discovery Eventclub, Olympic Casino, A-sport, Bebe Market, Beauty Pro, Salon + , Ilusalong Marianna, Liha- ja kalapood, Denim Dream, Lauma.

IMG_1007.jpg

Aadress: Narva mnt.4b, Jõhvi

Kinnistu omanik: Jewe Keskuse OÜ

Hooneid: 1

Korruselisus: 2 korrust

Valmimisaeg: mai 2006

Renoveeritud: 2019/2020

Kaubanduskeskuses Jewe on pakkuda erinevas suuruses äri- ja kaubanduspindasid. Hea meelega koostame personaalse ja just Teile sobiva hinnapakkumise. Pakutavad ruumid on hea seisukorras. Pakutavates ruumides teostatakse keskuse omaniku poolt vajadusel  sanitaarremont. Üürniku soovil teostatavad ehitus- ja siseviimistlus lahendused eraldi kokkuleppel.

Hetkel on saadaval kaks üüripinda:

- 433 ruutmeetrine pind kaubandusliku otstatbega. 

- 143 ruutmeetrine pind kohvik/restoran otstarbega.

H16A0311.jpg

VABAD ÜÜRIPINNAD

143 ruutmeetrit, kohvik-restoran

IMG_8673.jpg
IMG_8692.jpg

Tegemist on Jewe keskuse II korrusel, osaliselt väliterrassiga ning kahest seinast klaasseintega kohvik-restoran alaga. Kohviku siseruumi pindala on 142,6 ruutmeetrit ja rõdu 53,6 ruutmeetrit. 

Sobiva rentniku leidmisel on Jewe keskuse OÜ valmis teostama  vajalikud renoveerimistööd,  sise ja interjöörilahendused.

VABA ÜÜRIPIND

430 ruutmeetrit, kaubanduspind

jewerendipind.png

Jewe keskuse II korrusel, kohe eskalaatori kõrval asuv kaubanduspind.  Pakutaval pinnal asub ka laoruum, koos puhkeruumi ja eraldi tualetiga töötajatele. ​Sobiva rentniku leidmisel on Jewe keskuse OÜ valmis teostama  vajalikud renoveerimistööd,  sise ja interjöörilahendused.

jewerendipind2.png

ANNELI MÄND

East Capital Baltics AS

Tartu mnt 2, 10145 Tallinn, Estonia,

Phone +372 33 58 280,

Fax +372 33 58 281,

Mobile +372 51 21180

e-mail: anneli.mand@eastcapital.com