DJI_0980-HDR-Pano.jpg

Jewe keskus OÜ pöördumine

Kinnisvara varahaldusettevõttel East Capital Baltics AS`l (edaspidi „East Capital“) on heameel, et tunnete huvi üüripindade vastu Jõhvi südames asuvas, Jewe keskuses, millele on väga hea ligipääsetavus. Igapäeva eluks vajalikud teenused - Eesti Post, Jõhvi bussijaam ning meelalutus-, toitlustusasutused ning nimekad üürnikud loovad Jewe keskusest atraktiivse koht.

Jewe keskuses asuvad järgmised üürnikud: Selver, Peetri Pizza, Apotheka, Rikets lilled, Pet City, L-Cosmetics, Charlot, Pere Optika, Cybershop, Jõhvi bussijaam, Cargo, Eesti Post, Emeralda Gold,  Four M, Humana, Sõbralt Sõbrale, Discovery Eventclub, Olympic Casino, A-sport, Bebe Market, Beauty Pro, Salon + , Ilusalong Marianna, Liha- ja kalapood, Denim Dream, Lauma.

IMG_1007.jpg

Aadress: Narva mnt.4b, Jõhvi

Kinnistu omanik: Jewe Keskuse OÜ

Hooneid: 1

Korruselisus: 2 korrust

Valmimisaeg: mai 2006

Renoveeritud: 2019/2020

Kaubanduskeskuses Jewe on pakkuda erinevas suuruses äri- ja kaubanduspindasid. Hea meelega koostame personaalse ja just Teile sobiva hinnapakkumise. Pakutavad ruumid on hea seisukorras. Pakutavates ruumides teostatakse keskuse omaniku poolt vajadusel  sanitaarremont. Üürniku soovil teostatavad ehitus- ja siseviimistlus lahendused eraldi kokkuleppel.

Hetkel on saadaval 430 ruutmeetrine kaubanduspind. 

H16A0311.jpg

VABA ÜÜRIPIND

430 ruutmeetrit, kaubanduspind

jewerendipind.png

Jewe keskuse II korrusel, kohe eskalaatori kõrval asuv kaubanduspind.  Pakutaval pinnal asub ka laoruum, koos puhkeruumi ja eraldi tualetiga töötajatele. ​Sobiva rentniku leidmisel on Jewe keskuse OÜ valmis teostama  vajalikud renoveerimistööd,  sise ja interjöörilahendused.

jewerendipind2.png

ANNELI MÄND

East Capital Baltics AS

Tartu mnt 2, 10145 Tallinn, Estonia,

Phone +372 33 58 280,

Fax +372 33 58 281,

Mobile +372 51 21180

e-mail: anneli.mand@eastcapital.com

PDF EAST CAPITAL-page-001.jpg